1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PVM (коцкаст CRT телевизор)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од toshex, 12 Декември 2019.

 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
  Купувам CRT Professional Video Monitor или Broadcast Video Monitor по можност Сони но отворен сум за секакви понуди. Имам веќе еден JVC но пусти мерак да најдам нешто поголемо на кое шо ќе може да играм Duck Hunt поубаво.

  Модерни телевизори не работат со пиштолите од стари конзоли па затоа :)

  Слики за референца:

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Последна промена: 12 Декември 2019
  Lazarko, Sukhoi и на gOJDO им се допаѓа ова.
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 4. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 5. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 6. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
  Уште слики за пример:

  jvdtv1710cgu.jpg pelco.jpg pvm.png pvminputs.png s-l1000.jpg s-l1600.jpg sony.jpg 89ba089ea9e2e40c46e49435d1ff4ef0.jpg 103953_0.jpg 22694361.jpg 1254215090_400998.jpg
   
  На b.a му/ѝ се допаѓа ова.
 7. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 8. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 9. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 10. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко
 11. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,303
  4,517
  18 Септември 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...