• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PsyShadow

Статус
Затворена за нови мислења.

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Фала за честитките PsyShadow и добродојде на вистинското место за ИТ муабети :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,730
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно