1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка PSU, Ram, MB, SSD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -={K-O-R-U-N}=-, 18 oктомври 2018.

 1. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Последна промена: 18 oктомври 2018
  На cele_x и Oktar им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,371
  8,824
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Јас давам 800-ки за SSD-то ако одговара.
   
 3. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Последна промена: 19 oктомври 2018
  На TylerMkD му/ѝ се допаѓа ова.
 4. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 5. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  838
  809
  22 Април 2011
  Машко
 6. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 7. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 8. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 9. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 10. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 11. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 12. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 13. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  На viksa86 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,611
  1,704
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...