Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено PSU продолжителни кабли

Статус
Затворена за нови мислења.

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
84
263
Goce gl додаде нов оглас:

PSU продолжителни кабли - 1.500 ден.

BITFENIX ALCHEMY 2.0​

се продаваат каблите од сликата,истите се ставени во пц 5 дена и извадени
се нови без никакви знаци на користејње

има:

24 пин -30 см(матична)
8 пин-50 см(процесор,не се дели 4+4 )
6 пин-50 см(графичка 2 парчина)
1 кабел молех конектори

линк за каблите: Alchemy 2.0 Modular Cable
видео за каблите:
...

Видете го целиот оглас...
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
84
263
Up
Можи замена за монитор
 
Изменето од модератор:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.438
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно