1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PSU GEMBIRD 550W

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од NikacXMKD, 17 Јануари 2020.

 1. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  341
  218
  7 Јули 2010
  Машко
 2. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  341
  218
  7 Јули 2010
  Машко
 3. NikacXMKD

  NikacXMKD
  Gaining Experience

  341
  218
  7 Јули 2010
  Машко
Слични теми
 1. bobiskopje
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,760
 2. Xenor
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  635
 3. freeman
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,196
 4. Bungee123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  629
 5. eX3v1l

  Проценка i5 4670, CM GX 550w

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  799
Вчитување...

Сподели

Вчитување...