Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PSU EVGA Supernova P5 850w Platinum

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
367
648
no_retreat додаде нов оглас:

PSU EVGA Supernova P5 850w Platinum - 5.000 ден.

Продавам комплетно исправно напојување EVGA p5 Supernova 850w Platinum
Ги поседува следниве кабли:
1x Power cable
1x 24pin
1x DPU
2x Sata
2x VGA
1x molex

Набавено од Mindfactory.de 11.2021, користено нешто помалу од една година,
Следува без кутија и гаранција.
Може испорака по карго
Цена 5000 денари Фиксна
контакт 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.659
Мислења
946.779
Членови
34.138
Огласи
2.006
Најнов член
zlaticn85
На врв Дно