Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PSU Deepcool DQ750ST 80+ gold

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
984
no_retreat додаде нов оглас:

PSU Deepcool DQ750ST 80+ gold - 3.500 ден.

Продавам напојување Deepcool DQ750ST 80+ gold
Користено 20 месеци за мајнинг, без никаква маана

Цена 3500ден
Контакт ПП или телефон: 077 638 126
Може и испорака по карго

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно