1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка PSU Cooler Master G Series G 600W

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Rikimaru, 20 Април 2019.

 1. Rikimaru

  Rikimaru
  Gaining Experience

  276
  161
  26 Март 2016
  Машко
  Другари,

  Ќе ве молам за проценка на горенаведеното напојување коешто е целосно исправно и се замени поради купување на помодерно напојување.

  Повелете слики од напојувањето:

  Imgur

  Imgur
   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  1800
   
  На dLt-Ed му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Rikimaru

  Rikimaru
  Gaining Experience

  276
  161
  26 Март 2016
  Машко
  Напојувањето оди на продажба за 1400 денари
   
  Изменето од модератор: 24 Април 2019
  На Вајкинг му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Rikimaru

  Rikimaru
  Gaining Experience

  276
  161
  26 Март 2016
  Машко
  Bump

  Нова цена: 1200 ден
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  166
  158
  6 oктомври 2011
  Машко
 6. Rikimaru

  Rikimaru
  Gaining Experience

  276
  161
  26 Март 2016
  Машко
  Резервирано за горенаведениот член
   
 7. Rikimaru

  Rikimaru
  Gaining Experience

  276
  161
  26 Март 2016
  Машко
  Продадено. Може да се затвори темата.
   
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  768
 2. goranzoran
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  579
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  264
Вчитување...

Сподели

Вчитување...