Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PSU 450W BE QUIET! SFX POWER 3 80 Plus Bronze

boksata

Fast & Curious
27 декември 2017
474
773
boksata додаде нов оглас:

PSU 450W BE QUIET! SFX POWER 3 80 Plus Bronze - 3.000 ден.

Продавам SFX напојување:

PSU 450W BE QUIET! SFX POWER 3 80 Plus Bronze

Купено од Нексио пред скоро година, меѓутоа користено само неколку пати. Сеуште под гаранција.

Цена: 3000 денари.
По карго не би праќал, не ја чувам кутијата.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.210
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно