• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PSP?

  • Ја почнал/а темата
  • #3

montezuma

Intern
7 ноември 2007
40
3
nema bev vo germanos trebase da dobijat od pred mesec dena ama niso uste

:(

anyone some info?
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Хммм во Буњаковец на 1ви спрат знам има една продавница за Playstation
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
@neW1
Се затрчав и јас да искоментирам вчера, но мислам дека е во ред да се постира нови информации за тоа каде може да се набават, бидејќи може некој друг ќе сака да земе. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,175
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно