• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

[PS5] Spider-Man: Miles Morales

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Psycore

On your way to fame
12 ноември 2013
617
637
Скопје
Се продава Spider-Man: Miles Morales купена од Галерија, ОТВОРЕНА, инсталирана еднаш и извадено CD-то. После добив дигитална верзија од истата, така да CD-то не ми треба.

Цена: 2800

Линк:

1623064148065.png
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,693
Мислења
855,802
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно