Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ps5 ili xbox series x

damjan19

Intern
2 февруари 2023
20
9
Zdr sakam da zemam xbox series x zaradi game pass,imam ps5 i brzo mi se zdosadi od nego i dali e po dobro da go smenam ps5 za xbox nekoj iskustvo sto ima xbox da kaze kako e
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
504
320
Освен ексклузивите на сони нема некоја разлика, плус сериес х не е така ружен и одговара со мебелот :ROFLMAO: Од сите игри на сони јас ги сакам само Horizon и Death Stranding што ми беше недоволна причина за да го купам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.882
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно