Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PS4 Slim (500GB SSD) + Controller

Статус
Затворена за нови мислења.

bloops666

Gaining Experience
22 септември 2022
70
78
bloops666 додаде нов оглас:

PS4 Slim (500GB SSD) + Controller - Проценка

Продавам PS4 Slim со 500GB SSD Samsung 860 Evo, оригинален контролер + 4 игри. Ги имам оргиналните кабли иако не се на слика.
Доаѓа со следните игри:
-Red Dead Redemption 2
-Project Cars 2
-PES 2019
-MXGP 3

Локација: Битола
Пишете ПП за поќе информации, можи да се проба во било кое време.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно