1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

PS4 Slim 500GB како ново

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Ficiani, 11 Февруари 2019.

 1. Ficiani

  Ficiani
  On your way to fame

  500
  914
  1 Јуни 2012
  Машко
  Front-End Web Developer
  Конзола + 1 joystick + Rocket League + Injustice + Gang Beasts.

  Година дена е старо и упалено 15 пати.

  16,000, фиксно, мислам е сосема во ред цена.
   
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ficiani

  Ficiani
  On your way to fame

  500
  914
  1 Јуни 2012
  Машко
  Front-End Web Developer
  Продадено, може клуч.
   
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Sukhoi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  770
 2. ikipeu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  970
 3. PandaBomber
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  332
 4. dino
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  659
 5. Gucci
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,068
Вчитување...

Сподели

Вчитување...