Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PS4 Slim 500GB, 2 контролери, 4 игри

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.385
6.547
StalkeR додаде нов оглас:

PS4 Slim 500GB, 2 контролери, 4 игри - 17.000 ден.

Го продавам PS от, купен пред година и пол од А1. Состојба 9.9/10.
Оди комплет со двата dualshock контролери, back button и игрите од сликата.

Комплет пакување, , кабли , кутија и сл.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно