• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

PS4 SERVISI..

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Onator32

Intern
12 ноември 2017
2
0
Zdravo od mene.Imase edna tema za sony servisi ali bese stara okolu 4-5 god.Samo sakav da prasam kade ima servisi za ps4 vo skopje?Problemot e sto nekoj kreten brutalno go povlekol hdmi kablot i kaj jackot neso vnatre se iskinalo.Fala odnapred
 

turbiny

Gaining Experience
20 декември 2016
195
87
Сличен проблем не дава слика но портот (не е) изгледа добро


N56 via jailbroken Monarch
 

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
722
404

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,736
Мислења
863,577
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно