• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ps4 problem

  • Ја почнал/а темата Leksi
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Leksi

Intern
18 април 2021
1
0
Zdravo sakam da prasam za problem na ps4 trepka plavo bez prekin koga go drzis dugmeto za da go uklucis na safe mod neke tuku se isklucuva dali nekoj znae nekoj dobar majstor sto poprava ps4 fala odnapred pozdrav
 

stefan_mkd

Gaining Experience
18 март 2015
475
281
Си испеало песна. Пиши пропало.

П.С. Интерпункциски знаци или кирилица? Нешто?
 

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4,260
3,279
Скопје
www.gorast.com
Не тролајте одма.

@Leksi
Можно е да е некој ладен лем ама треба сервисер да го фати. На ФБ има луѓе што се нафаќаат да ги сервисираат. Види така или пробај си ја среќата во Галерија.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,009
Мислења
854,585
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно