Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ПС4 500гб

Статус
Затворена за нови мислења.

Fidan

Gaining Experience
18 април 2017
137
144
Fidan додаде нов оглас:

ПС4 500гб - Проценка

Ве молам проценка за ПС4 -500гб.
Конзолата е купена во Галерија на 31.12.2018год. Прв сопственик, играна по дома. Супер сочуван, никогаш непоправан, чистен редовно.
Со конзолата следат 2 оригинални контролери и оригинален постоље-полнач, плус една оригинална игра (Бордерландс).
Контролерите функционираат супер, сите копчиња, џоистици… но имаат видливи знаци на користење. Чувам кутија, сметки, упатсва, сите кабли…

Ако нешто значи, пред две ипол години двете деца си добија персонални пс-а...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.092
Огласи
1.976
Најнов член
PERE11
На врв Дно