1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ps Vita 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Spawny, 23 Август 2019.

 1. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  72
  68
  22 Декември 2013
  Машко
  Здраво,

  Продавам PS Vita одлично зачувана, флешната за хомебру со 8ГБ картичка и неговиот полнач.

  Цена 7000 денари 20190811_130044.jpg
   
  На neW1 и skullmonkey им се допаѓа ова.
 2. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,978
  3,100
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
 3. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  72
  68
  22 Декември 2013
  Машко
  Ne, wifi only :/
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Spawny

  Spawny
  Gaining Experience

  72
  68
  22 Декември 2013
  Машко
  System Information
   

  Прикачени датотеки:

Слични теми
 1. DaCunha17
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,717
 2. Bozoo
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,766
 3. Jedah
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  570
Вчитување...

Сподели

Вчитување...