Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

PS Plus Premium Membership 6 months acc

Статус
Затворена за нови мислења.

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.241
763
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Глупав додаде нов оглас:

PS Plus Premium Membership 6 months acc - 3.000 ден.

3 месеци е 50$ додека 12 месеци е 120$
опцијава е од акаунт кој моментално е на hold

3000мкд за да се греете со 100(сто)тици игри цело зимо!!!


PlayStation®Plus | Hundreds of games to download and play, PlayStation classics, game trials and more

Видете го целиот оглас...
 

Глупав

On your way to fame
20 април 2008
1.241
763
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Со здравје да си игра Швајцарецот

Sent from my Mi06 using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.106
Мислења
955.566
Членови
34.510
Огласи
2.315
Најнов член
IreneBall
На врв Дно