1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Првиот лаптоп на EVGA, 17", 4K IPS Display

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Simeon Aleksov, 12 Јануари 2016.

 1. Simeon Aleksov

  Simeon Aleksov
  Intern

  23
  20
  14 Декември 2015
  Машко

  View: https://www.youtube.com/watch?v=REoTXELA7vI


  EVGA го промовираа нивниот прв лаптоп на CES, дали мислите дека нивниот труд ќе се исплати?

  Јас лично сум голем фан на EVGA, у скоро време ќе земам лаптоп, ако излегне до тогаш, дефинитифно го земам.
   
 2. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,588
  13,838
  23 Јануари 2008
  диско денсер

Сподели

Вчитување...