1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

првата пиратска амбасада

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од spiderman, 12 Мај 2009.

 1. spiderman

  spiderman
  Intern

  783
  44
  16 Април 2007

Сподели

Вчитување...