Прва работа како самоук програмер

Дискусија во форумот 'Java' започната од K.Filip, 3 Март 2018.

Тагови:
 1. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,186
  731
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
  Имаш опција да се вработиш и преку талент програмата на Сивус Java Talent Program
  Оваа е веќе помината, ама има доста вакви програми планирани за нареден период.
   
 2. Zippo

  Zippo
  Gaining Experience

  327
  259
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Каде е ова?
   

Сподели