1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проверен огласувач

Дискусија во форумот 'Боречки клуб' започната од Вајкинг, 3 ноември 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,178
  1,304
  9 Јуни 2015
  Машко
  некако неможам да останам рамнодушен на тоа како се доделува овој статус. што значи дискреција на редакцијата на IT.mk и нејзините соработници? дали „дискреција“ може да го замениме со „од ракав?“ Ќе бидам искрен, директно сум засегнат. сум продал многу работи низ годините (па и повеќе од некои што имаат добиено статус) и сум сигурен дека никој немал негативно искуство со мене, па зошто и јас да не станам дел од групата што е означена со "[​IMG]" ?
  сериозно, сметам дека треба некој попрецизен систем за оваа работа.
  cheers.
   
  На BlackOuttheWoRlD, Martinovski, gocetan и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,080
  2,862
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Те поддржувам во овоа . Си ја заслужи титулата проверен огласувач.
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  721
  1,163
  12 Септември 2013
  Машко
  Пошто сум заборавил да те ставам во темата, јас и стотина други.
   
 4. goce03

  goce03
  Practice makes perfect

  860
  1,440
  20 Јануари 2015
  Машко
 5. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,622
  6,437
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Мене овој член ме зафркна еднаш. Продаваше некоја половна матична, се договоривме околу цената, па запна тој да ми ја носи до дома и одма ми падна сумњив. И со право. Отварам кутијата внатре нова матична. Срам да му е. Непоштењак. :)

  Шала настрана, членов е човек на место. Јас гарантирам.
   
  gocetan, Oktar, Banjifiko и на уште 1 им се допаѓа ова.
 6. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,844
  3,787
  28 oктомври 2008
  +1 и до мене за комшијата. Детуле на место, сме направиле неколку веома коректни зделки. Само уште да возеше Рено...:D
   
 7. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,101
  23,630
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  наместо тема со хејт можеше само да ми куцнеш 2 збора „ провери ме “ во приватна порака и да го добиеш... али не можам да ве мењам касно е :)
   
 8. Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,178
  1,304
  9 Јуни 2015
  Машко
  темата е со критика. промената почни ја од себе.
   
  На BESKO и DrMTR им се допаѓа ова.
 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,101
  23,630
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Ајде од понделник ќе почнам.
  Боречки клуб е за хејт има подфорум за критика
   
Слични теми
 1. doktorot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,012
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...