Прототип

Статус
Затворена за нови мислења.

[[KicX]]

Intern
31 јануари 2011
1
1
го знам детево многу добро и ја сум од делчево и е прототип у лажење.. значи нема појма од ништо.. поздрав
 

NENO mkd

Баниран/a
30 јануари 2011
34
0
:d ок ... :bravo: :) хахаха мојава тастатура ..... мн сет малоумни да зборувате за мене ... оние со критиките како прво вие ако сте писмени ке го прочитавте објаснувањето на темава а после ке коментиравте ... така да муслам дека последнве двајца коментатори треба малку да се прашаат што пишуваат ... како второ па незнам што се замарате пак вие за мојава тема .... несакам на никој да докажувам што како има мн други на оваа тема кои што ви објаснуваат дека може ... така да на такви некомпетентни фаци не ни сакам да им го слушам мислењето сепак фала :) (јас барем нешто работам не сум дебил како вас :) )
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,470
29,244
kalco.ru
Ја направив хибриден автомобол 12 години пред тојота и сеа им го продадов проектот.

Иначе нено убеди не сите дека имаш нешто такво направено,т.е издизајнирано....Дај некој тврд доказ:isplashen:
 

NENO mkd

Баниран/a
30 јануари 2011
34
0
оооо сакам да ви го представам најглупиот хакер ха светов KICX xaxaxaaxxaxa кицџ уште бараш како да префрлис од покер пари :D:D:D:D:D:D мафија си мо.ка
 

Alex

Gaining Experience
10 август 2008
340
142
Нено темата не е за никој друг туку е за твојот "прототип" но изгледа остана без аргументи и без докази и почна да навредуваш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,508
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно