• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Протектор за Note 10+

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,521
858
Продавам нов магнетен протектор транспанентна футрола пред три месеци е нарачан од АлиЕкспрес и тоа заборавен дека сум нарачал ,а во меѓувреме веќе го продадов Самсунг 10+ Ноте и така ми стои некорисен нов протектор и го продавам за 400 денари , а од Али околу 8 долари со шипинг. И може да им се најде корисник на 10+Ноте.
400 ден.

MKD 191.76 40%OFF | 360 Full Protection Magnetic Case For Samsung Galaxy S20 Note 20 10 9 8 Plus Tempered Glass Magnet Cover For A50 A70 A21s CaseSent from my SM-N986U Samsung 20 Note Ultra 5G using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,521
858
Нагоре

Sent from my SM-N986U Samsung 20 Note Ultra 5G using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,521
858
Нагоре,има можност малку попуст по ПП

Sent from my SM-N986U Samsung 20 Note Ultra 5G using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,521
858
Нагоре

Sent from my SM-N986U Samsung 20 Note Ultra 5G using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #7

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,521
858
Нагоре

Sent from my SM-N986U Samsung Note 20 Ultra 5G using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #9

Pane-G

On your way to fame
9 мај 2012
1,521
858
Продаден . Може клуч и благодарам

Sent from my SM-N986U using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,081
Мислења
838,018
Членови
28,994
Најнов член
backA
На врв Дно