Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Promocija na PlayStation 3

Статус
Затворена за нови мислења.

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Pred edna nedela vo petokot bese pusten vo prodazba PS3 vo Makedonija i se razbira imase svoja promocija vo Germanos.:) .
Dokolku bevte eden od sreknicite koi stignaa navreme mozevte i da go probate noviot zver na Sony PS3-kata.;) .
Pozdrav.
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Во ЕНТЕР го имавме на тестирање, морам да признаам дека графичките перформанси беа ѕверски. Чудно е тоа што ужасно многу грее... па ке видиме дали ке има проблеми понатака како и Ps 2.
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Vremeto ke go pokaze svoeto :) .
I jas bev vooduseven od ostrinata na grafikata i brziot odziv.
Samo cenata e malce previsoka za nasiot pazar.
 

delix

Intern
7 април 2007
702
23
Е стварно многу, за тие пари ќе земам комп. и ќе го искористам 5 пати подобро отколку една обична играчка
 

strucnjak

Intern
11 април 2007
32
0
strucnjak

iskustvoto so PS3 e nezamenlivo no ne e nisto posebno revolucionerno. grafikata e ludnica so mnogu realni detali. ako sakate konkreten primer eve (site stakla na prozorcite se krsat na razlicen nacin, a na zemja ostanuvaat parcinja staklo). zamisluvate li do koe nivo e dojdena sajber realnosta? :)
 

<<ExeCutoR>>

Intern
16 април 2007
132
2
Е стварно многу, за тие пари ќе земам комп. и ќе го искористам 5 пати подобро отколку една обична играчка

Тоа е наменето исклучиво за страсни гејмери и подобро е што се двојат од компјутерите а исто така одма ке кажам дека за тие пари што ке ги дадеш за PC ке можеш да ги играш 2 години најдобрите игри и толку после пак ке фрлаш пари вака барем со PS3 за тоа не мислиш.
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
Тоа е наменето исклучиво за страсни гејмери и подобро е што се двојат од компјутерите а исто така одма ке кажам дека за тие пари што ке ги дадеш за PC ке можеш да ги играш 2 години најдобрите игри и толку после пак ке фрлаш пари вака барем со PS3 за тоа не мислиш.

Potpolno se soglasuvam so tebe. PS e samo za igri i za nisto drugo. Drugo e cuvstvoto koga igras na PS otkolku na PC. Ne deka na PC e nesto poloso no mislam deka za igranje PS e zakon. A deka ima strasni gejmeri pokaza i to so pred da se pusti vo prodazba na sekade niz svetot lugeto cekaa edna nedela pred prodavnica. :cool:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно