• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Promena na jazik

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,264
28,564
kalco.ru
Чекај сега дај објасни убаво јазикот на старт на my computer ти е на друг јазик или подршката на пишување ти е ?
 

James

Intern
8 јули 2008
336
13
Со преинсталација на Windows, ама овој пат гледај да биде англиска верзија.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,056
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно