Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Пролетно чистење

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.331
1.366
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Пролетно чистење - 1.000 ден.

Работите кои ги гледате се седени под кревет со месеци.
Сите работи се функционални и работат со тоа што не продавам работи кои не работат.
Сите овие работи идат комплет не се делат и цената е банална колку за една гајба пиво.
На сликите ќе најдете многу работи :
Тракалца за столица , утп печ кабли кратко од по пола метро 20 см и други големини , дисплеј порт то мини дисплеј порт кабел угреен , штеќери и утикачи ТЕМ ЧАТЕШ словенски не се кинезарија или турски, мп3 плеерче работи на на 1...

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.331
1.366
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
Резевирано за @shooter доколку се откаже иде на следниот автоматски
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.397
Членови
34.073
Огласи
1.967
Најнов член
GorazdI
На врв Дно