1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Project Cars 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Snaga, 30 Март 2020.

 1. Snaga

  Snaga
  Intern

  31
  24
  2 Јануари 2015
  Машко
  Дали некој од тука игра Project Cars 2?
  Јас и уште двајца другари ја имаме од пред некое време, трките се драма :) Со пцуење, нервирање(и тоа е нели дел од забавата) и огромно задоволство кога тој што го бркаш ќе згреши па фино лепо го поминуеш :hay:

  Ако има некој за возење, пишете :mario:
   
  На TheMarshal и Peceto им се допаѓа ова.
 2. zak1711

  zak1711
  Intern

  15
  7
  19 Март 2011
  Машко
  Безбедност и здравје при работа
  Јас ја возам само многу ретко дека немам време. Може да ме аднете па ако се погодиме некогаш да се истркаме :)
  profile name: ZharoTzaro
   
  На Snaga му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheMarshal

  TheMarshal
  Practice makes perfect

  766
  1,231
  3 Јануари 2019
  Машко
  Јас ја играм чат-пат, најчесто на time trials пошо сум дрво. Али сум за, може да изиграме некоја партија ако се направи екипа.

  Инаку, играте со волани или casual екипа сте?
   
  На Snaga му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Snaga

  Snaga
  Intern

  31
  24
  2 Јануари 2015
  Машко
  Јас играм со PS4 џојстик, едниов другар на тастатура, другиот на волан, ама сите сме компетитив :D:D
  Најчесто возиме GT3 коли, лесни се за контролирање. Вчера возевме TC, тие се малце поспори и полесни за контрола. Не сме кујзнае што :) Може вечер да извозиме
   
  На TheMarshal му/ѝ се допаѓа ова.
 5. TheMarshal

  TheMarshal
  Practice makes perfect

  766
  1,231
  3 Јануари 2019
  Машко
  Договорено, пиши ми nick ќе ви си приклучам вечер. Таман да се тепа време. Акo имаш discord прати ми nick во пп.
   
  На Snaga му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Nostradamus

  Nostradamus
  Intern

  42
  39
  23 Мај 2017
  Машко
  Студент / Software Engineer
  @TheMarshal @Snaga сори фор тхе пинг.

  Али имам Project Cars 2 и јас. Кога сакате, како сакате можеме да се договориме неколку рунди да вртиме.
   
  На TheMarshal и Snaga им се допаѓа ова.
 7. Snaga

  Snaga
  Intern

  31
  24
  2 Јануари 2015
  Машко
  Јас вчера не можев, за вечер ќе се пишеме кај 9-10 ако можете може да повозиме :)
   
  На Nostradamus и TheMarshal им се допаѓа ова.
 8. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  931
  634
  11 ноември 2015
  Машко
  Мене овој месец ми ја даде free еден месец од Xbox, ја извадив но сеуште ја немам пробано. Може да се споиме и да играме. :)
   
Слични теми
 1. bl0ck
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,159
 2. Ceco
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  736
 3. Phenomen

  Project Cars

  Phenomen, 19 Јули 2012, Во форумот: PC
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  5,273
 4. Enquito
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  517
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  3,766
Вчитување...

Сподели

Вчитување...