• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Programming Windows by Charles Petzold

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
Ако некој ја има оваа книга нека ми пишува на пп. Итно ве молам ;)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.173
Мислења
895.232
Членови
31.900
Огласи
348
Најнов член
Hellos
На врв Дно