• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Programming Windows by Charles Petzold

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Wizardion

Intern
2 март 2008
111
1
Ако некој ја има оваа книга нека ми пишува на пп. Итно ве молам ;)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,710
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно