• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Програмирање

Статус
Затворена за нови мислења.

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
@ graf

Можеш барем во иднина да напишеш мало објаснување за линкот, каде води и што има таму (1.86 GB programming & coding ebooks, doc's and tutorial progr) / Torrent-и
;)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Se izvinuvam Stvarno ama mislev deka adminite ili moderatorite ke go trgna t ama som stoi stvarno SOrry ova mi e pamet za drugpat :)
Koj moze da si gi simne neka gi simne nema da zazali
Pozzzz
 

Fatihh

Gaining Experience
14 април 2007
372
50
Скопје
Fatihh's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 - 6700
Motherboard
ASUS TUF
Storage
2TB Western Blue + 480GB SSD A-DATA
PSU
SPIRE SILENTEAGLE 550W REAL
RAM
4x 8GB DDR4
Video card
STRIX GTX 1050Ti 4GB
Case
Case Cooler Master K380
Mouse
Mouse Genesis kypton 500
Keyboard
A4 TEC B318
Monitor
Samsung 27" 4K
OS
win10
ке ве замолам валидни линкови да дадете ... а не - невалидни .. поздрав
 

psybaron

Intern
10 април 2007
745
49
Куманово
markoaleksic.com
ке ве замолам валидни линкови да дадете ... а не - невалидни .. поздрав
Како што може да видите, темава е од Април. Не е ни чудо што линкот не е валиде. Сега ке го замолиме усерот да го обнови линкот до истиот торент.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #13

graf

Intern
9 април 2007
67
2
a so da praammm sakam da pomognam na tie so sakaaat da naucat programiranje, se nadevam nekoj nema da gi iskoristi za losi nameri ako moze nekoj od adminite neka gi sokrie nekako ama ako moze mislam ako ne ne
Pozzz i fala na Sovett
 
  • Ја почнал/а темата
  • #15

graf

Intern
9 април 2007
67
2
Fala @psybaron i @aleksandar_te i @psybaron ke treba i ti da ja izbrises porakata zs kaj tebe stojat sega
pozzz
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Го симна целиот торент 1.8 Gb. Ај прати ми го торентот оти кај мене несака да тргне
Само торент фајлот го спустив. Иначе и кај мене не тргнува. Го остајв 2 сати и џабе. Ах тие пусти торенти-ко ќе ти треба не чини.:))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно