1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

програми за цртање

Дискусија во форумот 'Дизајн и графика' започната од JasSum, 29 Март 2012.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,791
  1,929
  8 Мај 2007
  Машко
  за тие што работат со таблет (пред се), што програми користите и ако може по некој збор за програмот што го користите.
   
Слични теми
 1. iivviiccaa
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,510
 2. NIKIHACK
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,604
 3. vladence
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,082
 4. vladence
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  878
Вчитување...

Сподели

Вчитување...