• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Програмери за PHP, CSS, Joomla

Статус
Затворена за нови мислења.

Clint

Intern
27 јуни 2007
6
0
Позициите се пополнети. Им благодариме на сите кои покажаа интерес.

Кој е работодавачот?
PREZENT COM MK

Опис на работа
Изработка на веб страни, темплејти, анимирани банери. Работата е ослободена од терен, контакти со клиенти, инструкциите и роковите ќе бидат јасни и прецизни. Во принцип ни треба програмска подршка.

Потребно знаење
Потребни се познавања од HTML, PHP, CSS, Joomla, и предзнаења од Photoshop, Macromedia (Dreamweaver, Flash,...) и MySQL.

Потребно образование
Не се потребни никакви сертификати, ако имате референци приложете линк каде може да се видат.
Нивото на познавање на потребните вештини не мора да е професионално. Во компанијата има од кого и што да се научи, низ работа ќе има и доста да се научи.

Работна атмосфера
Нудиме избор дали ќе работите во office со нас или "од дома", битна ни е професионалноста, разбирањето, комуникацијата, и почитување на роковите и превземените обврски. Не инсистираме на работно време и присутност, битен ни е крајниот резултат.

Плата?
Нудиме можност за класично плаќање или по завршена работа. Дајте предлог или само назначете со колку би биле задоволни.

Контакт
[email protected]
02 3103 669
071 333 141


Позициите се пополнети. Им благодариме на сите кои покажаа интерес.
 

pudge

Intern
28 ноември 2007
128
1
podobar oglas i podobro rabotno mesto nemam videno. bravo za kompanijata. Da bev profesionalno orientiran kon php definitivno ke se prijavev.

Momci ne cekajte, retko vakva ponuda da vi se pojavi sleden pat.

uste ednas bravo za kompanijata i sry for being off topic .
 

NoLander

Intern
11 ноември 2007
216
15
podobar oglas i podobro rabotno mesto nemam videno. bravo za kompanijata. Da bev profesionalno orientiran kon php definitivno ke se prijavev.

Momci ne cekajte, retko vakva ponuda da vi se pojavi sleden pat.

uste ednas bravo za kompanijata i sry for being off topic .

Супер ѕивкач си :bravo:

Еј како оде платата како се пресметува по кој услови договор се склучува или се е Македонски прицип :LOL:
Интресна понуда посебно тоа што може од дома да работиш
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Ме интересира работа од дома и плаќање "по завршена работа".

Колку се одприлика се плаќа за изработен статичен сајт? Просечна вредност.
Колку за динамичен? Колку за среден Joomla сајт сосе custom made theme и content?

Дали е во ред 4000 денари за изработен Joomla сајт, сосе уникатен дизајн?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.421
Мислења
900.662
Членови
32.137
Огласи
511
Најнов член
Valentina M
На врв Дно