• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Програмери во VB.NET

  • Ја почнал/а темата
  • #1

abecar

Intern
15 јануари 2008
3
1
Фирмата Коминг од Скопје бара програмери во VB.NET.
Потребно искуство и добро познавање на VB.NET.
Услови:
Работно време - 9 до 17 h ( понеделник до петок)
Локација на работа - Скопје
Плата - 500 до 800 Евра

Пријави на [email protected]
www.koming.com.mk

tel. 3114 148
fax 3230 190

Коминг
Никола Вапцаров 10 ( кај Мекдоналдс - Центар)
Скопје
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно