1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Програма за gif.

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од ExPoseD, 3 Јуни 2009.

 1. ExPoseD

  ExPoseD
  Баниран/a

  111
  6
  22 Април 2009
  Sorry for this question али сакам да прашам дали има некоја програма со која може да си правам gif animacii.PoZzZzzZZ
  ExPoseD
   
 2. the.Escapist

  the.Escapist
  Intern

  266
  20
  21 Јануари 2009
 3. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Повелеле овде, имаш голем избор :)
   
 4. ExPoseD

  ExPoseD
  Баниран/a

  111
  6
  22 Април 2009
  Фала брат :bravo:
   
 5. M@RKO

  [email protected]
  Intern

  585
  25
  3 Јуни 2009
  епа како со фотошоп да направам gif анимација
   
 6. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,344
  1,010
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
 7. M@RKO

  [email protected]
  Intern

  585
  25
  3 Јуни 2009
  а да не има некој туторијал на македонски за фотошоп cs4 анимација како се прави
   
 8. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,827
  26,022
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer

Сподели

Вчитување...