• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Programa za crtanje na mrezni dijagrami?

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Kazete nekoja besplatna programa za crtanje na mrezni dijagrami, jas ja najde Smart Draw 2008 ali za nea se plaka?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно