• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Programa za crtanje na mrezni dijagrami?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Kazete nekoja besplatna programa za crtanje na mrezni dijagrami, jas ja najde Smart Draw 2008 ali za nea se plaka?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,229
Членови
28,673
Најнов член
Nenad Mirovski
На врв Дно