• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Program

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Скенирај ги регистрите и види дали пак нема да се отворат тие фајлови.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хехех Во заблуда си нешто :)) Темава е:
So kaja programa osven so Dkz studio se otvarat .dkz
Да претпоставиме се мисли со КОЈА, значи бара да му кажеме некоја друга програма за отварање на фајл со екстензија .dkz.

Наведување на друга програма нема врска со registry.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Добро може сум во грешка,но не е важно дали ќе го реши проблемот со програм или со друго нешто,важно е да го реши :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,880
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно