1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

програм за телефонска централа PBX

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од stancafe, 26 Јануари 2009.

 1. stancafe

  stancafe
  Intern

  58
  0
  27 oктомври 2008
  Дали има некој софвер за телефонска централа PBX ? ми треба за billing .
   
 2. dimeski

  dimeski
  Intern

  11
  0
  29 Август 2008
  Makedonski Telekom prodavaat i da ne ispadne reklama,pobaraj kaj Saneks..
   

Сподели

Вчитување...