• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Program za sportski turnir

  • Ја почнал/а темата
  • #1

egeec

Intern
1 декември 2007
39
0
Dali nekoj znae,program za organiziranje na sportski turnir.
Nesto vo koe bi imalo tabeli za natprevaruvacite,sistem na ispagjanje i sl.

Pozdrav
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,576
Мислења
823,750
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно