• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

"Профил страниците со нов изглед"

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Бидејќи таа тема е затворена, ќе ја изнесам забелешката овде..

Кога прегледувам некој профил, во табот за мене изгледа се` супер.. Но кога го прегледувам мојот профил, нешто не е во ред.

Полето измени, изгледа како недолоадирано дугме, но така останува.. Треба да се среди и тоа..
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Значи дефинитивно имаме проблем со Опера прелистувачите. Истиот проблем го дава и кај мене.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Значи дефинитивно имаме проблем со Опера прелистувачите. Истиот проблем го дава и кај мене.
Точно. Со другите пребарувачи е во ред:
Firefox


А додека пак на IE тој дел е во ред, пак таму има проблем малце погоре :)
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
малечок проблем е
дане отварам нова тема тука ке го пишам
во ККП
кај линкот
Листа на пријатели / блокирани води
http://it.com.mk/forum/profile.php?do=editlist
но ништо не се отвара

и зошто Кориснични контролена панел е напишано KCP
нели наместо Control Panel треба контролен панел

така би било ККП:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,640
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно