1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проект во ASP.NET C#

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од Start, 27 Јануари 2019.

 1. Start

  Start
  Intern

  2
  0
  26 Јануари 2019
  Здраво
  Ми треба помош за креирање проект во C# Visual Studio -
  "Project -> Visual C# -> Asp.NET Web Application".
  Кој знае нека ми се обрати на маил: [email protected]
  ќе се договориме и за проектот и за цената ;)
   
Слични теми
 1. HKD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,412
 2. Vermilion
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,494
 3. IntelAmd
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,630
 4. Von0tna
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  923
Вчитување...

Сподели

Вчитување...