Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продолжена логин сесија

Статус
Затворена за нови мислења.

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
Логин сесијата на ИТ Форум е продолжена на 2 часа.

Досегашната логин сесија беше 15 минути.

Периодот во следните две недели ќе се смета за бета период, а доколку се е во ред, по истекување на овој период новото времетраење на сесијата ќе биде имплементирано.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Супер.. Многу беше малце 15 минути, замараше со логирање нонстоп.. Вака сепак е подобро иако знаеш дека ја сум за поголемо зголемување :)
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ишала, редно беше....:lele:.
Не можеше на раат да се погледнат постови - за секоја реплика/пост (во најголемиот број случаеви) мораше одново да се логирам. Навистина, сафра фаќаше од логирање на секои 15 минути.
 

Ata

Intern
21 април 2007
418
14
можда не е место тука, но може ли да се намали времето поминато помеќу два поста, сега е 30 сек. и некогаш некако ме нервира да чекам,
не дека 30 сек. се нешто многу , ама...
 

D

Администратор
31 март 2007
3.914
3.991
www.iwmnetwork.com
можда не е место тука, но може ли да се намали времето поминато помеќу два поста, сега е 30 сек. и некогаш некако ме нервира да чекам,
не дека 30 сек. се нешто многу , ама...

Zaradi kakva-takva zashtita od SPAM-iranje, podobro e da stojat tie 30 sekundi :-D
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
Е ова е за поздравување БРАВО АДМИНИ, не знам колку пати живци сум кинел со повторно логирање
 

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
Нема потреба ни да го исклучиш, доволно е да не сурфаш по форумот.. Мислам дека е 1 час.. Not sure, можеби и помалку

epa togas komotno neka stikliraat "zapomni me" i nema "nikad" da bidat odlogirani, so sekoe posetuvanje na stranata ke bidat avtomatski logirani
 

Ata

Intern
21 април 2007
418
14
Да бе, тоа ти е најпаметно. И јас на почеток се нервирав со тие 15-20 минути, потоа си штиклирав, и сега само операта да ја стартувам, кабелот во пц-то и завршена работа
 

Master4e

Intern
11 мај 2007
242
9
i mene ne mi smetaa tie 15 min. namesten mi e browserot avtomatski da se logira kako sekade sto sum registriran taka i na IT taka da ne mi smetase.
 

Ata

Intern
21 април 2007
418
14
Ако сурфаш од дома, ок е тоа.
Ама ако идеш по интернет каефеани, не бива. Сите немаат интерент дома.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.347
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно