• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

prodazba na kom.delovi na forum

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #3

sangaimikiri

Баниран/a
19 август 2007
18
0
mislam na luge koi imaat delovi koi ne im se potrebni da gi prodadat na oni koi ima trebaat
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,667
183
www.zeroscience.mk
Има таква секција Купувам/Продавам за такви работи...
како и да е, благодарам за забелешката...
во иднина, разгледај прво се што има на форумов па тогаш предлози, забелешки и сл.
;)
stay cool

темата е затворена
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,578
Мислења
821,167
Членови
28,241
Најнов член
Zemi.mk
На врв Дно