1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Продаввам рам и матична

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 24 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  174
  27 ноември 2008
  Машко
  Се продаваат матична asus h110m и рам adata 8gb DDR4 2133mhz

  Матична: 1500ден
  Рам: 1200ден
  Двете заедно: 2200ден
   

  Прикачени датотеки:

  igor_igor, bugarce и на Tenny им се допаѓа ова.
 2. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
  Резервирај и пиши телефон и од каде може да се земат
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  336
  412
  18 ноември 2013
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,084
  3,211
  2 Септември 2012
  Машко
  Продадени се. :)
   
  На UnderMyRules му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...