1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продавници за сликарски прибор

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Boldozer, 16 Јануари 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  605
  2 ноември 2012
  Ме интересира каде може да најдам штафелај и сликарски прибор, споделете искуство кои продавници се најдобри/најисплатливи ...
  Јас успеав да ги најдам само slikarskipribor и officeplus
   
  На stefan_off и Costigan_Jr им се допаѓа ова.
 2. Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,839
  3,951
  5 Јули 2013
  Да си здрав и жив за првиот линк! :)
   
 3. sas_klar

  sas_klar
  Intern

  38
  11
  8 Јануари 2009
  Машко
  Пантер мис, визбегово, знам дека еден пријател набавуваше од таму некои работи,.

  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
   
 4. Arakenx

  Arakenx
  Intern

  3
  0
  29 ноември 2018
  Машко
  Касвер - Ц
  Добро се снабдени
   
 5. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,649
  1,444
  27 Јануари 2011
  Машко
  Јас земав во ОфисПлус во СитиМол за Црн Петок лани нислам дека беше 1200ден, висок 1,7м.
   

Сподели

Вчитување...