Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавница за Funko pop фигури

architect

Unstoppable
27 ноември 2008
2.418
3.457
Скопје
architect's setup  
Processor & Cooler
i7 9700k Coffe Lake / NZXT Kraken x62
Motherboard
ASRock Z390 Pro4
Storage
SSD Samsung M.2 970 EVO 250 GB / 850 EVO 250 GB / WD EZEX 1TB
PSU
Corsair HX750i 80 Plus Platinum
RAM
G.SKILL TRIDENT Z RGB 2x 8GB ddr4 3000 mhz
Video card
Asus Rog Strix Gaming RТX 3070 O8G 8GB DDR6
Case
NZXT H500i black/red
Mouse
Logitech G Pro X Superlight white / Logitech G502 RGB / Deskpad Corsair MM350 PRO XL
Keyboard
ROG STRIX SCOPE NX TKL Moonlight white
Audio
Logitech Z625 2.1 THX Speaker / Logitech G335 White
Monitor
LG 27GL850-B
OS
Windows 11 x64
Огромен избор имаш во Стрип книжара Бункер (карши рамстор) и во Гоблин друштвени игри (трговски буњаковец):
 

orce97

Gaining Experience
19 декември 2022
241
238
www.youtube.com
Во МК ги најдов само овие се мислам кој да го земам најдобро да почекам да видам што ќе ми кажат од Бункер и Funkogram :)
 

Атачменти

 • 060967_600_600px.jpg
  060967_600_600px.jpg
  45,4 KB · Прегледи: 34
 • Funko-Pop-Television-Netflix-Witcher-Geralt-Shield-1317.jpg
  Funko-Pop-Television-Netflix-Witcher-Geralt-Shield-1317.jpg
  22,9 KB · Прегледи: 33
 • Funko-Pop-Television-The-Witcher-Geralt-Convention-Limited-Edition-1168.jpg
  Funko-Pop-Television-The-Witcher-Geralt-Convention-Limited-Edition-1168.jpg
  28,8 KB · Прегледи: 33

architect

Unstoppable
27 ноември 2008
2.418
3.457
Скопје
architect's setup  
Processor & Cooler
i7 9700k Coffe Lake / NZXT Kraken x62
Motherboard
ASRock Z390 Pro4
Storage
SSD Samsung M.2 970 EVO 250 GB / 850 EVO 250 GB / WD EZEX 1TB
PSU
Corsair HX750i 80 Plus Platinum
RAM
G.SKILL TRIDENT Z RGB 2x 8GB ddr4 3000 mhz
Video card
Asus Rog Strix Gaming RТX 3070 O8G 8GB DDR6
Case
NZXT H500i black/red
Mouse
Logitech G Pro X Superlight white / Logitech G502 RGB / Deskpad Corsair MM350 PRO XL
Keyboard
ROG STRIX SCOPE NX TKL Moonlight white
Audio
Logitech Z625 2.1 THX Speaker / Logitech G335 White
Monitor
LG 27GL850-B
OS
Windows 11 x64
Funkogram скоро истите функовци ги има како во goblin а цените им се преку плафон...
Баш тоа сакав да пишам и јас, Гоблин и Бункер се ок и со идентични цени, ова Функограм дупли цени.
@Insanious ако веќе бараш Вичер во Гоблин имаш многу поголем избор, за пониски цени.
Capture.PNG
Исто и кај жирафата имаш доста избор од фанкос до акциони фигури
 
Последна промена:

architect

Unstoppable
27 ноември 2008
2.418
3.457
Скопје
architect's setup  
Processor & Cooler
i7 9700k Coffe Lake / NZXT Kraken x62
Motherboard
ASRock Z390 Pro4
Storage
SSD Samsung M.2 970 EVO 250 GB / 850 EVO 250 GB / WD EZEX 1TB
PSU
Corsair HX750i 80 Plus Platinum
RAM
G.SKILL TRIDENT Z RGB 2x 8GB ddr4 3000 mhz
Video card
Asus Rog Strix Gaming RТX 3070 O8G 8GB DDR6
Case
NZXT H500i black/red
Mouse
Logitech G Pro X Superlight white / Logitech G502 RGB / Deskpad Corsair MM350 PRO XL
Keyboard
ROG STRIX SCOPE NX TKL Moonlight white
Audio
Logitech Z625 2.1 THX Speaker / Logitech G335 White
Monitor
LG 27GL850-B
OS
Windows 11 x64

orce97

Gaining Experience
19 декември 2022
241
238
www.youtube.com
Дали знаете некоја онлајн продавница што праќа до Македонија?
Појма немам прогуглај валјда ќе излези нешто мене wallmart ми излезе али само во САД вршат достава инаку имаат многу избор :D
 

Dimson

Gaining Experience
14 ноември 2018
75
67
Скопје
Гледам заентересирани сте за фигури. Еве ви код за попуст во Гоблин goblin10%, важи на се и само online. Нарачката можете да ја подигнете од продавницата.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно