• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам звучници Creative GigaWorks T20 и маус CoolerMaster ММ711

dangthe

Practice makes perfect
5 септември 2008
1,200
1,518
Скопје
Продавам:
  • Звучници Creative GigaWorks T20 series II, во беспрекорна состојба, купени од Анхоч, под гаранција до Март 2022. Цена 3900 денари.
  • Маус CoolerMaster MM711, сјајно црн (MM-711-KKOL2), во беспрекорна состојба, купен од Сетек, под гаранција до Август 2022. Цена 2800 денари.

Звучниците ги продавам бидејќи купив поголеми, а маусот го продавам бидејќи е премногу мал за мојата рака (That's what she said). Маусот е користен 3 саати преку сила и од тогаш фаќа прашина во фиока.
Слики не ставам бидејќи нема поента, производите немаат никакви знаци на користење.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,113
Мислења
877,954
Членови
30,720
Најнов член
DVKL
На врв Дно